Yakınlarımızın ve sevdiklerimizin herhangi bir sağlıksal sıkıntı nedeniyle hastanede sağlık hizmeti almalarını gerektiren yatılı durumlarda, yanlarında bir refakatçinin olması gerek hastane yönetimi, doktor ve hasta bakıcılar ile iletişimde, gerekse kişisel ihtiyaçlarını sağlayabilmeleri açısından kaçınılmaz bir durumdur.

Aile bireylerinin yaşam şartları bu refakat hizmetini vermek için yetersiz kalabilir. Bu durumda Ankara Zirve Sağlık Danışmanlık  hastalarınızın gereksinimine Gerek sektör tecrübesi, gerek konusunda uzman personelleri ile en iyi şekilde cevap verebilmektedir. Ankara Hasta Bakıcı,  Ankara’da bulunan tüm özel ve devlet hastaneleri ile anlaşmalı olup, hastane yönetimi ve doktorların direktifleri paralelinde hizmet sunmaktadır.

Bayan hastalar için bayan hasta refakatçisierkek hastalar içinde yine aynı şekilde erkek hasta refakatçisi görevlendiriyoruz. Personellerimiz hasta refakati konusunda uzman ve eğitimli olmakla birlikte, hastane ve hasta refakati kurallarını eksiksiz olarak bilmektedirler. Yine evde bakıma muhtaç olan hastalar için evde bakım hizmeti sunmaktayız.

refakatçi ankara
refakatçi ankara

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Refakatçi Ankara

Hastanede Refakatçi Ankara

Hastane refakatçisi
Refakatçi ankara
Ankara Refakatçi hizmetleri