PROFESYONEL TEMİZLİK PERSONELİ

Personel seçimimizde aradığımız kriterler göz önünde bulundurularak bu konuda deneyimli olan elemanları talep sahipleri ile görüştürerek en uygun elemanın seçiminde danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ev işlerinde size yardımcı olarak ihtiyaçlarınıza tam cevap vermek üzere bilgilendirilmiş yardımcılar. Güvenilir, referans verebilecek, işlerinde tecrübeli eleman hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İş hayatı, sosyal hayat veya çocuklarla daha fazla ilgilenmek derken çoğumuz ev temizliği işlerine vakit ayıramıyoruz. Bu durumda olan her kadın, ev temizliği için ev işlerinde Pratik , Becerikli , Güvenilir bir bayan hayal etmekte.

Yatılı ve Gündüzlü Ev Temizlik Elemanları

Yatılı Ev Temizlik Elemanı

Yatılı ev temizlik elemanı çalışma süresi 24 saattir. Yatılı ev işi elemanları haftanın 6 günü 24 saat sizinle beraber evinizde yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadırlar.

Gündüzlü Ev Temizlik Elemanı

Gündüzlü ev temizlik elemanı çalışma süresi ortalama 8-9 saat civarıdır. Ekstrem durumlarda bu süre uzayabilir. Gündüzlü ev işi elemanları tercihinize göre haftanın 5 ya da 6 günü çalışabilir.

Bizde Zirve Sağlık Danışmanlığı olarak, portföyümüzdeki profesyonel ev temizlik elemanlarıyla sizlere hizmet vermekte ve bu talebinizi en iyi karşılayan şirket olarak gurur duymaktayız.

İster yatılı, ister gündüzlü olmakla beraber beklentileriniz doğrultusunda Yemek , Temizlik , Ütü gibi ev işlerinde referanslı elemanlarımızla eviniz güvende, içiniz rahat olacaktır.

Ev temizlik elemanı, ev işi için bayan arayışlarınızın çözümü için bizi aramanız yeterli. .